Miami

Miami to dość popularne miasto znajdujące się tuż nieopodal wybrzeży Oceanu Atlantyckiego. Miami posiada bardzo dobrze rozwinięty przemysł, handel oraz gospodarkę. Jest jedynym z wielu ważnych ośrodków komunikacyjnych i rozrywkowych na terenie Stanów Zjednoczonych. Miami sąsiaduje z Florydą. Według przeprowadzonych badań Miami wyróżnia się na tle innych miast pod względem czystego powietrza, zadbanych parków, a także pod względem czystej wody. Potocznie Miami jest określane jest jako stolica Ameryki Łacińskiej. Na terenie DownTown Miami znajduje się spora ilość instytucji o charakterze bankowym, a także mieści się tu wiele firm prywatnych. Miami znajduje się w strefie, w której dominuje klimat tropikalny.

Miami przede wszystkim nie tylko stanowi idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek, ale również skupia niezliczone liczby ciekawych turystów, którzy pragną dokładnie poznać zabytki Miami, a także podziwiać atrakcje miasta. Dominującym językiem urzędowym jest angielski, aczkolwiek z racji tego, iż w Miami znajduje się wiele osób o różnych narodowościach obecne są także inne języki takie jak : francuski, portugalski, hiszpański. Na terenie Miami znajduje się przede wszystkim wiele Muzeów, plaż oraz parków. Warto więc udać się do tych miejsc, jeśli pragniemy aby nasz pobyt w tym mieście należał do udanych. Znajduje się tutaj także słynny port of Miami, który codziennie przyjmuje kilkaset statków i jachtów z całego świata. Warto więc doskonale przygotować się do wyprawy i zacząć zwiedzanie.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 803 699 548

E-mail: kontakt@ows-andrzejowka.pl

Ameryka kryje wiele pięknych miejsc, które warto zobaczyć. Jeśli wybierasz się tam w podróż zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami miejsc do zwiedzenia! :)

Popularne artykuły
Polecamy